Skorzystaj z profesjonalnych narzędzi rekrutacyjnych

Rekrutacje specjalistów i menadżerów wymagają konkretnego warsztatu i narzędzi rekrutacyjnych.

W Remedy idziemy z duchem czasu, mamy wiedzę jakich kanałów użyć oraz gdzie i kiedy publikować ogłoszenia, by dotrzeć do właściwych kandydatów. Nie poprzestajemy wyłącznie na tym – stosujemy direct search, analizujemy portale branżowe i pozostajemy w stałym kontakcie z potencjalnymi kandydatami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Stosujemy sprawdzone metody rekrutacji: pogłębione wywiady behawioralne, autorskie narzędzia pomiarów kompetencji oraz badania kompetencji DISC D3. Tak, by jak najcelniej dopasować kandydatów do potrzeb Twojej organizacji.

Każdą rekrutację rozpoczynamy od dokładnego doprecyzowania Twoich potrzeb i wymagań względem kandydatów. Naszym klientom proponujemy także wsparcie merytoryczne w zakresie aktualnej sytuacji na rynku pracy, tak by oferta była przygotowana atrakcyjnie a jednocześnie spełniała kryteria wynikające z polityki firmy.

Krok po kroku

Ustalamy warunki współpracy i podpisujemy umowę

Wspólnie określamy profil idealnego dla Ciebie kandydata

Wielokanałowo poszukujemy najlepszego pracownika

Prowadzimy analizę i selekcję spływających kandydatur

Wybieramy najlepszych, służąc przy tym doradztwem

Na życzenie dobieramy dodatkowe narzędzia wspierające wybór

Udzielamy gwarancji, byś czuł się bezpiecznie

Wystawiamy fakturę końcową

Zalety rozwiązania

obiektywne dopasowanie kandydatów do profilu stanowiska

oszczędność czasu

gwarancja osobowa i procesowa

powierzenie rekrutacji profesjonalistom

Dlaczego akurat Remedy:

 • pracujemy elastycznie, dostosowując się do dostępności kandydatów
 • jako nieliczni posiadamy certyfikat DISC D3
 • przygotowujemy raporty rekrutacyjne, szczegółowo prezentujące kandydatów
 • zabezpieczamy interesy klientów i kandydatów pilnując przepływu danych zgodnie z polityką RODO
 • pomagamy ustalać konkurencyjne warunki zatrudnienia

Formularz zamówienia

Pracownik zagraniczny

W dzisiejszych czasach trudno o polskiego pracownika, dlatego nasza firma od lat zajmuje się rekrutacją, udostępnianiem oraz zatrudnieniem pracowników ze Wschodu oraz z Azji.

Remedy zapewni Tobie odpowiedniego fachowca jak również zorganizujemy grupę kilkudziesięciu osób pod konkretne zamówienie. Specjalizujemy się w znalezieniu i legalizacji spawaczy, tapicerzy oraz szwaczek.

Dzięki naszym zagranicznym konsultantom i partnerom na terenie Ukrainy, Kazachstanu i Filipin dobrze poznaliśmy mentalność oraz zdolności obywateli tych krajów, dlatego wiemy, że dobierzemy odpowiednio kompetentnych i wykwalifikowanych pracowników dla Twojej firmy.

Klienci o nas

  Od początku nasza współpraca przebiegała beż żadnych zastrzeżeń. Firma Remedy szybko i skutecznie reagowała na nasze potrzeby. Cały proces realizacji kontraktu, począwszy od rekrutacji, przez zatrudnianie pracowników, aż do obsługi posprzedażowej przebiegał pod znakiem wysokiego profesjonalizmu.

  Zbigniew Dąbrowski

  Dyrektor Produkcji W.A.S.

  Od Agencji oczekujemy elastycznego podejścia oraz sprawnego działania. Ważna jest również skuteczna komunikacja. Na to możemy liczyć ze strony Konsultantki, która na co dzień opiekuje się naszą firmą. Doceniamy jej zaangażowanie oraz profesjonalne podejście do naszej współpracy.

  Iwona Błaszczykowska

  Dyrektor Decostayle Pro Sp. z o.o.

  Komunikacja z Remedy Sp. z o.o. przebiega bardzo sprawnie, a przedstawiciele firmy wykazuje się dużą otwartością na nasze potrzeby. Zrozumienie naszych potrzeb od samego początku wpłynęło na wiele inicjatyw podnoszących skuteczność prowadzonych rekrutacji i pomyślną realizacją zlecanych projektów.

  Jarosław Markowski

  Wiceprezes Zarządu Schoenberger Polska Enterprises Sp. z o.o.

Już wychodzisz?