Agencja pracy Toruń - Remedy

Zazwyczaj praca zajmuje jedną trzecią naszego życia. Daje poczucie spełnienia i stabilności materialnej. Wybór odpowiedniej pracy wpływa na komfort naszego funkcjonowania. Remedy to miejsce, w którym starannie wybieramy pracodawców dla swoich kandydatów. Agencje pracy w Toruniu mają różne wartości, którymi się kierują. Wśród naszych wartości są profesjonalizm, bezpieczeństwo, rozwój i otwartość na drugiego człowieka.

Agencja pracy tymczasowej Toruń

Agencje pracy tymczasowej oferują szeroki wachlarz oferty pracy, ale z nami proces zatrudnienia jest łatwy i przyjemny. Zapewniamy wsparcie opiekuna nie tylko przed zatrudnieniem, ale również po zakończeniu procesu. Praca tymczasowa jest skierowana do osób, które są dyspozycyjne, chcą szybko zarobić, ale nie mają jeszcze sprecyzowanego kierunku rozwoju swojej ścieżki zawodowej.

Agencja zatrudnienia Toruń

Nasza agencja pośrednictwa pracy oferuje legalne, bezpieczne oferty. Podchodzimy elastycznie i indywidualnie do każdego klienta. Dostosowujemy się do Twojej dyspozycyjności i umawiamy na spotkania w dogodnym dla Ciebie czasie. 

Agencja pracy za granicą Toruń

Praca za granicą jest jednym z naszych kierunków działania. Rekrutujemy pracowników dla klientów m.in. z Niemiec i Holandii. Kompleksowo realizujemy cały proces rekrutacji. Pracownikom zapewniamy podjęcie całkowicie legalnego zatrudnienia. Pracownicy określają rodzaj współpracy, który im bardziej odpowiada. Sami wybierają czy chcą pracować na podstawie umowy o pracę na niemieckich warunkach, wówczas umowa jest podpisywana z niemieckim pracodawcą czy wolą zatrudnienie w naszej firmie i wybierają oddelegowanie za granicę jako pracownik tymczasowy. 

FAQ

Opinie naszych pracowników

  Współpracę z Remedy cenię za miły personel, pomoc przy załatwianiu i podpisywaniu umowy oraz szybki i jasny przekaz informacji kierowany przez pracowników

  Patryk Anusiak

  Za pośrednictwem Agencji Pracy Remedy pracuję już bardzo długo i zdecydowanie mogę polecić ją innym. Najbardziej podobało mi się indywidualne podejście do pracownika oraz bardzo miła obsługa.

  Piotr Pawłowski

  Przez Agencję Remedy pracowałem w firmie produkującej kotły grzewcze. Wypłaty były zawsze na czas, a czasem nawet szybciej. Dużym ułatwieniem były umowy podpisywane drogą elektoniczną.

  Denis Jankowski

Już wychodzisz?