Agencja pracy Toruń - Remedy

Zazwyczaj praca zajmuje jedną trzecią naszego życia. Daje poczucie spełnienia i stabilności materialnej. Wybór odpowiedniej pracy wpływa na komfort naszego funkcjonowania. Remedy to miejsce, w którym starannie wybieramy pracodawców dla swoich kandydatów. Agencje pracy w Toruniu mają różne wartości, którymi się kierują. Wśród naszych wartości są profesjonalizm, bezpieczeństwo, rozwój i otwartość na drugiego człowieka.

Sprzedaż: Włodzimierz Wierzba tel.: 665 553 311

Agencja pracy tymczasowej Toruń

Agencje pracy tymczasowej oferują szeroki wachlarz oferty pracy, ale z nami proces zatrudnienia jest łatwy i przyjemny. Zapewniamy wsparcie opiekuna nie tylko przed zatrudnieniem, ale również po zakończeniu procesu. Praca tymczasowa jest skierowana do osób, które są dyspozycyjne, chcą szybko zarobić, ale nie mają jeszcze sprecyzowanego kierunku rozwoju swojej ścieżki zawodowej.

Agencja zatrudnienia Toruń

Nasza agencja pośrednictwa pracy oferuje legalne, bezpieczne oferty. Podchodzimy elastycznie i indywidualnie do każdego klienta. Dostosowujemy się do Twojej dyspozycyjności i umawiamy na spotkania w dogodnym dla Ciebie czasie. 

Agencja pracy za granicą Toruń

Praca za granicą jest jednym z naszych kierunków działania. Rekrutujemy pracowników dla klientów m.in. z Niemiec i Holandii. Kompleksowo realizujemy cały proces rekrutacji. Pracownikom zapewniamy podjęcie całkowicie legalnego zatrudnienia. Pracownicy określają rodzaj współpracy, który im bardziej odpowiada. Sami wybierają czy chcą pracować na podstawie umowy o pracę na niemieckich warunkach, wówczas umowa jest podpisywana z niemieckim pracodawcą czy wolą zatrudnienie w naszej firmie i wybierają oddelegowanie za granicę jako pracownik tymczasowy. 

Na co możesz liczyć

 • Zapewniamy elastyczne i profesjonalne rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, dostosowane do indywidualnych potrzeb Twojej firmy.
 • Pomagamy w legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców, zapewniając wsparcie od momentu rekrutacji do finalizacji formalności.
 • Nasz zespół ekspertów służy fachowym doradztwem w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, pomagając zoptymalizować procesy HR w Twojej firmie.
 • Zajmujemy się kompleksową rekrutacją stałych pracowników, dbając o znalezienie najlepszych kandydatów, którzy idealnie pasują do Twojej firmy.

Opinie naszych klientów

  Od początku nasza współpraca przebiegała beż żadnych zastrzeżeń. Firma Remedy szybko i skutecznie reagowała na nasze potrzeby. Cały proces realizacji kontraktu, począwszy od rekrutacji, przez zatrudnianie pracowników, aż do obsługi posprzedażowej przebiegał pod znakiem wysokiego profesjonalizmu.

  Zbigniew Dąbrowski

  Dyrektor Produkcji W.A.S.

  Od Agencji oczekujemy elastycznego podejścia oraz sprawnego działania. Ważna jest również skuteczna komunikacja. Na to możemy liczyć ze strony Konsultantki, która na co dzień opiekuje się naszą firmą. Doceniamy jej zaangażowanie oraz profesjonalne podejście do naszej współpracy.

  Iwona Błaszczykowska

  Dyrektor Decostayle Pro Sp. z o.o.

  Komunikacja z Remedy Sp. z o.o. przebiega bardzo sprawnie, a przedstawiciele firmy wykazuje się dużą otwartością na nasze potrzeby. Zrozumienie naszych potrzeb od samego początku wpłynęło na wiele inicjatyw podnoszących skuteczność prowadzonych rekrutacji i pomyślną realizacją zlecanych projektów.

  Jarosław Markowski

  Wiceprezes Zarządu Schoenberger Polska Enterprises Sp. z o.o.

Już wychodzisz?