Agencja pracy Częstochowa

Oddział Częstochowa agencja pracy oprócz rekrutacji zajmuje się pracą tymczasową oraz legalizacją pobytu i pracy cudzoziemców.

Sprzedaż: Szymon Walas tel.: 885 568 506

Agencja pracy tymczasowej Częstochowa

Agencja pośrednictwa pracy Częstochowa dostosowuje metody rekrutacji do danego stanowiska. Zaczynamy od zbierania aplikacji, które następnie selekcjonujemy według potrzeb. Działamy skutecznie. Jako agencja pracy dla ukraińców Częstochowa zapewniamy opiekę i wsparcie w trakcie całego procesu rekrutacji. Nie ma dla nas barier językowych. W naszym zespole są osoby, które biegle posługują się językiem ukraińskim, dlatego nasza praca tymczasowa Częstochowa jest skierowana również do pracowników ze Wschodu.

Agencja pracy za granicą Częstochowa

Remedy – agencja pracy Częstochowa za granica szczególny nacisk kładzie na legalne i bezpieczne zatrudnienie. Pomagamy znaleźć zakwaterowanie, otworzyć konto bankowe czy zawrzeć umowę na ubezpieczenie społeczne. Zatrudnieni pracownicy otrzymują stałe wsparcie ze strony naszego koordynatora. Można powiedzieć, że biuro pośrednictwa pracy Częstochowa zapewnia kompleksową opiekę. 

Biuro pośrednictwa pracy Częstochowa

Agencja pracy tymczasowej Częstochowa jest miejscem, w którym wsłuchujemy się w potrzeby pracownika i klienta. Agencje pracy tymczasowej Częstochowa warto odwiedzić jeśli zależy nam na zdjęciu z siebie ciężaru formalności związanych z zatrudnieniem. Agencje pracy w Częstochowie pomagają znaleźć wykwalifikowanych pracowników. Zainteresowanych pracowników i pracodawców zapraszamy do biura pracy Częstochowa.

FAQ

Opinie naszych pracowników

  Współpracę z Remedy cenię za miły personel, pomoc przy załatwianiu i podpisywaniu umowy oraz szybki i jasny przekaz informacji kierowany przez pracowników

  Patryk Anusiak

  Za pośrednictwem Agencji Pracy Remedy pracuję już bardzo długo i zdecydowanie mogę polecić ją innym. Najbardziej podobało mi się indywidualne podejście do pracownika oraz bardzo miła obsługa.

  Piotr Pawłowski

  Przez Agencję Remedy pracowałem w firmie produkującej kotły grzewcze. Wypłaty były zawsze na czas, a czasem nawet szybciej. Dużym ułatwieniem były umowy podpisywane drogą elektoniczną.

  Denis Jankowski

Już wychodzisz?