Program Bonusowy – Poleć Pracownika

Znasz kogoś, kto szuka pracy? Możesz przy okazji zarobić. Weź udział w programie Bonusowym Remedy! Przejrzyj nasze oferty pracy i poleć swoich znajomych. Jeśli zatrudnione za Twoim pośrednictwem osoby przepracują co najmniej 340 godzin, wypłacimy Ci wynagrodzenie. Możesz zgłosić maksymalnie 4 osoby. Za każde skuteczne polecenie otrzymasz bonus w wysokości 300 zł.

Otrzymasz nawet do 1200 złotych za skuteczne polecenia!

Jak zdobyć pieniądze?


Krok 1

Zapoznaj się z Regulaminem. Przejrzyj nasze oferty pracy, które znajdziesz TUTAJ. Czy znasz idealnych kandydatów na któreś z oferowanych przez nas stanowisk? Świetnie, opowiedz swoim znajomym o Remedy!

Krok 2

Wraz ze zgłoszonym Kandydatem/Kandydatami, Pobierz, wydrukuj i wypełnij drukowanymi literami formularz oraz zgodę RODO. Potem musicie podpisać, Ty i kandydat. To ważne.

Krok 3

Poproś zgłaszanych Kandydatów, by przychodząc do nas na rozmowę kwalifikacyjną, wzięli ze sobą podpisany dokument lub wyślij plik na adres kontakt@rmdy.pl

Jeśli polecony Kandydat podejmie pracę, skontaktujemy się z Tobą.


Od 2012 roku wspieramy przedsiębiorstwa w zarządzaniu polityką personalną. Wynajem pracowników z Polski i zagranicy, outsourcing procesów opartych o zasoby ludzkie, rekrutacje specjalistów i managerów a także wsparcie w legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców – to nasze główne obszary działania.

W naszej pracy przyświeca nam hasło Znamy się dobrze. Na swojej pracy, bo zatrudniamy i kształcimy fachowców. Z Tobą Drogi Kliencie, bo uważamy, że musimy dogłębnie poznać Twój biznes, by świadczyć doskonałej jakości usługi. Znamy się dobrze również z naszymi pracownikami, wiedzą, że mogą na nas liczyć, otrzymują rzetelne informacje, mają w nas wsparcie na każdym etapie zatrudnienia. Znamy się dobrze, to również gwarancja, że współpracując z nami możesz czuć się bezpiecznie, teraz i w przyszłości.

Zapraszamy do kontaktu, poznajmy się, byśmy mogli powiedzieć Znamy się dobrze.

Już wychodzisz?