Kim jesteśmy

Jako agencja pracy łączymy interesy pracownika i klienta. Wsłuchujemy się w potrzeby obu stron i znajdujemy punkty wspólne pozwalające na współpracę. Rola ta wymaga od nas obiektywizmu, szczerości i wysokich umiejętności doradczych. Nasi klienci, pracownicy i kandydaci mają kontakt z ekspertami, którzy zawsze służą pomocą.

Jesteśmy zespołem pasjonatów HR-u, interakcji międzyludzkich, poszukiwania rozwiązań równoważących interesy stron rynku pracy. Nieustannie poszerzamy swoją wiedzę i bierzemy aktywny udział w kształtowaniu rynku pracy. W naszej pracy nie idziemy na skróty, zadajemy pytania, podpowiadamy rozwiązania. Udzielamy się również społecznie, wspierając sport i lokalne instytucje.

Naszą misją jest: Dostarczanie przedsiębiorcom usług, będących odpowiedzią na dynamicznie zmieniający się rynek pracy. Uwalniamy ich potencjał i zapewniamy spokój , jednocześnie dbając o wszystkich uczestników tego rynku.

Kariera i benefity

Zależy nam na współpracy z pasjonatami, niezależnie czy jesteś nowicjuszem czy specjalistą. Zawsze wybierzemy pracę z ludźmi, którzy chcą się uczyć i są otwarci na nieznane. Dbamy o Naszych pracowników również poza godzinami pracy dlatego proponujemy ciekawe rozwiązania. Współpracując z nami możesz skorzystać z pakietu dodatkowej opieki medycznej u najczęściej odwiedzanych lekarzy specjalistów w atrakcyjnej cenie, uzyskujesz dodatkowe ubezpieczenie NNW oraz ubezpieczenie grupowe a nawet partycypować w sukcesie finansowym firmy!

Jeśli takie wartości jak:

  • Otwartość – na Klienta, wiedzę, nowe wyzwania, zmiany
  • Bezpieczeństwo – chronimy Klientów, nawet przed nimi samymi
  • Transparentność – wobec współpracowników, klientów i pracowników zewnętrznych
  • Prostota – dążymy do jak najprostszych rozwiązań, jak najkrótszych ścieżek

są dla Ciebie istotne, to chętnie widzielibyśmy Cię w naszym zespole.

Praktyki i staże

Lubimy rozwijać młode talenty poprzez praktyczne ćwiczenie wiedzy zdobytej w trakcie studiów. Możesz wybrać czy interesuje Cię zdobycie doświadczenia w bezpośrednim kontakcie z pracownikiem, czy też bardziej praca "na zapleczu" np. jako wsparcie działu kadr czy w księgowości.

U nas nie ma nudy i parzenia kawy. Po praktykach często proponujemy pracę u nas lub naszych klientów. Nasza agencja pracy ma swoje oddziały w Toruniu i Bydgoszczy. Zapraszamy!

Oferty pracy własne

Już wychodzisz?