Realizuj się zawodowo
i rozwijaj swoją karierę

Praca jest nieodłącznym elementem życia każdego człowieka. Jej wybór ma istotne znaczenie dla naszego komfortu życia, poczucia spełnienia się i stabilności materialnej. Dlatego w Remedy dokładamy dużych starań, by proponowane przez nas oferty pracy były wyłącznie od sprawdzonych i rzetelnych pracodawców. Nie podejmujemy się zleceń, które kolidują z naszymi wartościami.

Rekrutacje stałe, to proces wyszukiwania na zlecenie firmy przez nas najlepszego kandydata na dane stanowisko. Naszą rolą jest właściwe dopasowanie osoby do proponowanego stanowiska, tak by obie strony procesu były usatysfakcjonowane. W trakcie rekrutacji pomagamy również w negocjacjach warunków docelowej umowy. Natomiast sama umowa zostaje zawarta pomiędzy Tobą a naszym klientem.

Jak to robimy

Etapy rekrutacji zależą od złożoności procesu. Zwykle nie różnią się one od standardowego procesu rekrutacyjnego. Zaczynamy od zbierania aplikacji, które selekcjonujemy według dopasowania do stanowiska.

Często szukamy Cię również w social mediach (Linkedin, FB), więc nie zdziw się jeśli Cię tam zagadniemy. Następnie weryfikujemy kompetencje wybranych kandydatów za pomocą wywiadu telefonicznego i/lub osobistego. Gdy jesteśmy pewni kandydatur przedstawiamy je klientowi i ten decyduje o spotkaniu. W trakcie procesu negocjujemy warunki umowy o pracę, dbając, by była ona sprawiedliwa dla obu stron.

Co nas wyróżnia

  • Podstawą naszej pracy jest pełna dyskrecja na temat Twojej aktywności. Masz nasze słowo, że nasz kontakt pozostaje poufny.
  • Zdajemy też sobie sprawę, że Twoja dyspozycyjność do rozmowy może być w niestandardowych godzinach. Dlatego umówimy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie.
  • Nie zapomnimy informować Cię na bieżąco o kolejnych etapach procesu. Służymy też doradztwem na każdym etapie kontaktu z nami.

FAQ

Od 2012 roku wspieramy przedsiębiorstwa w zarządzaniu polityką personalną. Wynajem pracowników z Polski i zagranicy, outsourcing procesów opartych o zasoby ludzkie, rekrutacje specjalistów i managerów a także wsparcie w legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców – to nasze główne obszary działania.

W naszej pracy przyświeca nam hasło Znamy się dobrze. Na swojej pracy, bo zatrudniamy i kształcimy fachowców. Z Tobą Drogi Kliencie, bo uważamy, że musimy dogłębnie poznać Twój biznes, by świadczyć doskonałej jakości usługi. Znamy się dobrze również z naszymi pracownikami, wiedzą, że mogą na nas liczyć, otrzymują rzetelne informacje, mają w nas wsparcie na każdym etapie zatrudnienia. Znamy się dobrze, to również gwarancja, że współpracując z nami możesz czuć się bezpiecznie, teraz i w przyszłości.

Zapraszamy do kontaktu, poznajmy się, byśmy mogli powiedzieć Znamy się dobrze.

Już wychodzisz?