Realizuj się zawodowo
i rozwijaj swoją karierę

Praca jest nieodłącznym elementem życia każdego człowieka. Jej wybór ma istotne znaczenie dla naszego komfortu życia, poczucia spełnienia się i stabilności materialnej. Dlatego w Remedy dokładamy dużych starań, by proponowane przez nas oferty pracy były wyłącznie od sprawdzonych i rzetelnych pracodawców. Nie podejmujemy się zleceń, które kolidują z naszymi wartościami.

Rekrutacje stałe, to proces wyszukiwania na zlecenie firmy przez nas najlepszego kandydata na dane stanowisko. Naszą rolą jest właściwe dopasowanie osoby do proponowanego stanowiska, tak by obie strony procesu były usatysfakcjonowane. W trakcie rekrutacji pomagamy również w negocjacjach warunków docelowej umowy. Natomiast sama umowa zostaje zawarta pomiędzy Tobą a naszym klientem.

Jak to robimy

Etapy rekrutacji zależą od złożoności procesu. Zwykle nie różnią się one od standardowego procesu rekrutacyjnego. Zaczynamy od zbierania aplikacji, które selekcjonujemy według dopasowania do stanowiska.

Często szukamy Cię również w social mediach (Linkedin, FB), więc nie zdziw się jeśli Cię tam zagadniemy. Następnie weryfikujemy kompetencje wybranych kandydatów za pomocą wywiadu telefonicznego i/lub osobistego. Gdy jesteśmy pewni kandydatur przedstawiamy je klientowi i ten decyduje o spotkaniu. W trakcie procesu negocjujemy warunki umowy o pracę, dbając, by była ona sprawiedliwa dla obu stron.

Co nas wyróżnia

 • Podstawą naszej pracy jest pełna dyskrecja na temat Twojej aktywności. Masz nasze słowo, że nasz kontakt pozostaje poufny.
 • Zdajemy też sobie sprawę, że Twoja dyspozycyjność do rozmowy może być w niestandardowych godzinach. Dlatego umówimy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie.
 • Nie zapomnimy informować Cię na bieżąco o kolejnych etapach procesu. Służymy też doradztwem na każdym etapie kontaktu z nami.

FAQ

Opinie naszych pracowników

  Współpracę z Remedy cenię za miły personel, pomoc przy załatwianiu i podpisywaniu umowy oraz szybki i jasny przekaz informacji kierowany przez pracowników

  Patryk Anusiak

  Za pośrednictwem Agencji Pracy Remedy pracuję już bardzo długo i zdecydowanie mogę polecić ją innym. Najbardziej podobało mi się indywidualne podejście do pracownika oraz bardzo miła obsługa.

  Piotr Pawłowski

  Przez Agencję Remedy pracowałem w firmie produkującej kotły grzewcze. Wypłaty były zawsze na czas, a czasem nawet szybciej. Dużym ułatwieniem były umowy podpisywane drogą elektoniczną.

  Denis Jankowski

Już wychodzisz?