Agencja Pracy Bydgoszcz

Remedy jest miejscem, w którym nasi klienci, pracownicy i kandydaci mogą spotkać się z ekspertami, którzy zawsze służą pomocą. Wsłuchujemy się w potrzeby obu stron, łączymy interesy pracownika i klienta. Doradzamy. W razie potrzeby szukamy niestandardowych rozwiązań i wykorzystujemy różne metody rekrutacji, dzięki czemu pracodawcy otrzymują rekomendacje tylko tych osób, które spełniają określone kryteria. Pomożemy Ci znaleźć zaangażowanych i lojalnych pracowników. Agencja pracy Bydgoszcz - oferty.

Sprzedaż: Włodzimierz Wierzba tel.: 665 553 311

Agencja pracy tymczasowej Bydgoszcz

Remedy to zespół pasjonatów HR-u. Oddział Bydgoszcz zajmuje się rekrutacją pracowników, ale nie tylko. W profil naszej działalności wpisuje się outsourcing kadrowo-płacowy, outsourcing specjalistów, a także legalizacja pobytu i pracy cudzoziemców. Jako agencja zatrudnienia pośredniczymy pomiędzy pracownikiem i pracodawcą, często wyręczając pracodawcę w załatwianiu formalności w urzędach, związanych na przykład z zezwoleniem na pracę i pobyt. W mieście Bydgoszcz praca tymczasowa skierowana jest zarówno do mężczyzn jaki i do kobiet. Płeć nie stanowi ograniczenia.

Pośrednik pracy Bydgoszcz

Agencje pracy tymczasowej prześcigają się w różnorodności ofert. W Remedy, atrakcyjna praca stała, za granicą i praca tymczasowa są na wyciągnięcie ręki. Dostosujemy oferty pracy do Twoich kompetencji i oczekiwań. Wielu osobom pomogliśmy odnaleźć poczucie bezpieczeństwa, związane z zapewnieniem miejsca pracy.

FAQ

Opinie naszych pracowników

  Współpracę z Remedy cenię za miły personel, pomoc przy załatwianiu i podpisywaniu umowy oraz szybki i jasny przekaz informacji kierowany przez pracowników

  Patryk Anusiak

  Za pośrednictwem Agencji Pracy Remedy pracuję już bardzo długo i zdecydowanie mogę polecić ją innym. Najbardziej podobało mi się indywidualne podejście do pracownika oraz bardzo miła obsługa.

  Piotr Pawłowski

  Przez Agencję Remedy pracowałem w firmie produkującej kotły grzewcze. Wypłaty były zawsze na czas, a czasem nawet szybciej. Dużym ułatwieniem były umowy podpisywane drogą elektoniczną.

  Denis Jankowski

Już wychodzisz?