Znajdź pracę dopasowaną do Twoich potrzeb i dostępności

Praca tymczasowa jest formą zatrudnienia. Remedy, jako agencja pracy tymczasowej jest firmą, z którą zawierasz umowę i od nas też otrzymujesz wynagrodzenie.

Samą pracę jednak wykonujesz już u naszego klienta [ustawowo nazwanego Pracodawcą użytkownikiem] i to on Ci ją organizuje. Zaletą tej formy zatrudnia jest jej elastyczność. Wbrew nazwie ‘tymczasowa’, praca ta nie musi być tylko dorywcza, równie dobrze może być długoterminowa. To zależy od Ciebie i pracodawcy użytkownika.

Jak to robimy

To z nami podpisujesz umowę. Może być to umowa o pracę lub umowa zlecenie, w zależności od rodzaju wykonywanej pracy.

Na koniec każdego okresu rozliczeniowego otrzymujemy od pracodawcy użytkownika zestawienie Twoich przepracowanych godzin i na tej podstawie płacimy Ci wynagrodzenie, rozliczamy urlop czy chorobowe zgodnie ze stawkami zawartymi w umowie.

Co nas wyróżnia

 • Dużą uwagę przywiązujemy, by rekrutacja była przyjazna i jak najkrótsza. Bardzo często nie wymagamy CV, bo wystarczy nam rozmowa weryfikująca twoje kompetencje.
 • Korzystamy z nowoczesnych narzędzi komunikacji, dlatego nie zdziw się jeśli otrzymasz od nas SMS-a o ofercie pracy czy zaproszenie do rozmowy na video.
 • Wiele formalności, jak np. podpisanie umowy również załatwiamy zdalnie, by jak najmniej angażować Twój cenny przecież czas.
 • Przed rozpoczęciem pracy damy Ci pakiet startowy z informacją o kliencie, zasadach u niego panujących oraz zawierającą kontakt do naszej konsultantki, która będzie Twoją opiekunką.

FAQ

Opinie naszych pracowników

  Współpracę z Remedy cenię za miły personel, pomoc przy załatwianiu i podpisywaniu umowy oraz szybki i jasny przekaz informacji kierowany przez pracowników

  Patryk Anusiak

  Za pośrednictwem Agencji Pracy Remedy pracuję już bardzo długo i zdecydowanie mogę polecić ją innym. Najbardziej podobało mi się indywidualne podejście do pracownika oraz bardzo miła obsługa.

  Piotr Pawłowski

  Przez Agencję Remedy pracowałem w firmie produkującej kotły grzewcze. Wypłaty były zawsze na czas, a czasem nawet szybciej. Dużym ułatwieniem były umowy podpisywane drogą elektoniczną.

  Denis Jankowski

Już wychodzisz?