Znajdź pracę dopasowaną do Twoich potrzeb i dostępności

Remedy, jako agencja pracy jest firmą, z którą zawierasz umowę i od nas otrzymujesz wynagrodzenie.

Praca tymczasowa jest formą zatrudnienia i wykonujesz ją u naszego klienta (ustawowo nazwanego pracodawcą użytkownikiem) i to on organizuje Ci pracę. Zaletą tej formy zatrudnienia jest jej elastyczność. Praca tymczasowa nie musi być tylko pracą dorywczą, równie dobrze może być długoterminowa. To zależy od Ciebie i pracodawcy użytkownika.

Jak to robimy

To z nami podpisujesz umowę. Może być to umowa o pracę lub umowa zlecenie, w zależności od rodzaju wykonywanej pracy.

Na koniec każdego okresu rozliczeniowego otrzymujemy od pracodawcy użytkownika zestawienie Twoich przepracowanych godzin i na tej podstawie płacimy Ci wynagrodzenie, rozliczamy urlop czy chorobowe zgodnie ze stawkami zawartymi w umowie.

Co nas wyróżnia

 • Dużą uwagę przywiązujemy, by rekrutacja była przyjazna i jak najkrótsza. Bardzo często nie wymagamy CV, bo wystarczy nam rozmowa weryfikująca twoje kompetencje.
 • Korzystamy z nowoczesnych narzędzi komunikacji, dlatego nie zdziw się jeśli otrzymasz od nas SMS-a o ofercie pracy czy zaproszenie do rozmowy na video.
 • Wiele formalności, jak np. podpisanie umowy również załatwiamy zdalnie, by jak najmniej angażować Twój cenny przecież czas.
 • Przed rozpoczęciem pracy damy Ci pakiet startowy z informacją o kliencie, zasadach u niego panujących oraz zawierającą kontakt do naszej konsultantki, która będzie Twoją opiekunką.

FAQ

Opinie naszych pracowników

  Współpracę z Remedy cenię za miły personel, pomoc przy załatwianiu i podpisywaniu umowy oraz szybki i jasny przekaz informacji kierowany przez pracowników

  Patryk Anusiak

  Za pośrednictwem Agencji Pracy Remedy pracuję już bardzo długo i zdecydowanie mogę polecić ją innym. Najbardziej podobało mi się indywidualne podejście do pracownika oraz bardzo miła obsługa.

  Piotr Pawłowski

  Przez Agencję Remedy pracowałem w firmie produkującej kotły grzewcze. Wypłaty były zawsze na czas, a czasem nawet szybciej. Dużym ułatwieniem były umowy podpisywane drogą elektoniczną.

  Denis Jankowski

Umowa o pracę tymczasową zawierana jest pomiędzy trzema podmiotami: pracownikiem, pracodawcą i agencją pracy tymczasowej.

Praca w tym systemie polega na tym, że pracownik formalnie jest zatrudniony przez agencję pracy tymczasowej, ale swoje obowiązki wykonuje u pracodawcy. Bez względu na firmę, w której pracuje pracownik tymczasowy cały czas pozostaje on pracownikiem agencji. W praktyce, oznacza to, że wszystkie sprawy administracyjne (tj.: wypłata wynagrodzeń, odprowadzenie podatku, składek ZUS itp.) przejmuje na siebie agencja pracy tymczasowej.

Do kogo skierowane są oferty pracy tymczasowej?

Oferty pracy tymczasowej skierowane są do osób dyspozycyjnych, które chcą szybko zarobić i nie mają sprecyzowanego kierunku rozwoju swojej drogi zawodowej. Praca tymczasowa jest jednak typem zajęcia, który nie daje stabilizacji, gdyż dochody są uzależnione od liczby zleceń.

W przypadku pracowników tymczasowych pracodawcą umowa podpisywana jest z agencją pracy, która oddelegowuje pracowników na rzecz konkretnego pracodawcy – swojego klienta. Maksymalny czas wykonywania pracy tymczasowej dla jednego pracodawcy wynosi 18 miesięcy w ciągu 3 lat.

Okres wypowiedzenia umowy o pracę tymczasową wynosi 3 dni, jeśli umowa jest zawarta na czas od 7 do 14 dni, lub 7 dni, jeśli umowa obowiązuje dłużej niż 2 tygodnie. Prawo do urlopu w pracy tymczasowej jest niezależny od stażu pracy i wynosi 2 dni za każdy przepracowany miesiąc. Pracownik tymczasowy może pójść na urlop dopiero po przepracowaniu 6 miesięcy u danego pracodawcy.

Praca tymczasowa jest elastyczna i daje duże możliwości zarządzania własnym czasem, gdyż nie ma odgórnie określonych, narzuconych godzin. Wymiar pracy tymczasowej można dopasować do swoich potrzeb, np. planu zajęć na uczelni czy innej pracy na część etatu.

W naszej ofercie, oprócz ofert pracy tymczasowej w Polsce, posiadamy także oferty pracy tymczasowej za granicą, na przykład w Niemczech i w Holandii.

Już wychodzisz?