Znajdź pracę dopasowaną do Twoich potrzeb i dostępności

Praca tymczasowa jest formą zatrudnienia. Remedy, jako agencja pracy tymczasowej jest firmą, z którą zawierasz umowę i od nas też otrzymujesz wynagrodzenie.

Samą pracę jednak wykonujesz już u naszego klienta [ustawowo nazwanego Pracodawcą użytkownikiem] i to on Ci ją organizuje. Zaletą tej formy zatrudnia jest jej elastyczność. Wbrew nazwie ‘tymczasowa’, praca ta nie musi być tylko dorywcza, równie dobrze może być długoterminowa. To zależy od Ciebie i pracodawcy użytkownika.

Jak to robimy

To z nami podpisujesz umowę. Może być to umowa o pracę lub umowa zlecenie, w zależności od rodzaju wykonywanej pracy.

Na koniec każdego okresu rozliczeniowego otrzymujemy od pracodawcy użytkownika zestawienie Twoich przepracowanych godzin i na tej podstawie płacimy Ci wynagrodzenie, rozliczamy urlop czy chorobowe zgodnie ze stawkami zawartymi w umowie.

Co nas wyróżnia

  • Dużą uwagę przywiązujemy, by rekrutacja była przyjazna i jak najkrótsza. Bardzo często nie wymagamy CV, bo wystarczy nam rozmowa weryfikująca twoje kompetencje.
  • Korzystamy z nowoczesnych narzędzi komunikacji, dlatego nie zdziw się jeśli otrzymasz od nas SMS-a o ofercie pracy czy zaproszenie do rozmowy na video.
  • Wiele formalności, jak np. podpisanie umowy również załatwiamy zdalnie, by jak najmniej angażować Twój cenny przecież czas.
  • Przed rozpoczęciem pracy damy Ci pakiet startowy z informacją o kliencie, zasadach u niego panujących oraz zawierającą kontakt do naszej konsultantki, która będzie Twoją opiekunką.

FAQ

Od 2012 roku wspieramy przedsiębiorstwa w zarządzaniu polityką personalną. Wynajem pracowników z Polski i zagranicy, outsourcing procesów opartych o zasoby ludzkie, rekrutacje specjalistów i managerów a także wsparcie w legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców – to nasze główne obszary działania.

W naszej pracy przyświeca nam hasło Znamy się dobrze. Na swojej pracy, bo zatrudniamy i kształcimy fachowców. Z Tobą Drogi Kliencie, bo uważamy, że musimy dogłębnie poznać Twój biznes, by świadczyć doskonałej jakości usługi. Znamy się dobrze również z naszymi pracownikami, wiedzą, że mogą na nas liczyć, otrzymują rzetelne informacje, mają w nas wsparcie na każdym etapie zatrudnienia. Znamy się dobrze, to również gwarancja, że współpracując z nami możesz czuć się bezpiecznie, teraz i w przyszłości.

Zapraszamy do kontaktu, poznajmy się, byśmy mogli powiedzieć Znamy się dobrze.

Już wychodzisz?