Legalne zatrudnienie cudzoziemców, dokumenty pozostaw specjalistom

Jeśli zatrudniasz w swojej firmie cudzoziemców z dowolnego kraju, a masz wątpliwości czy robisz wszystko zgodnie z nieustannie zmieniającymi się przepisami prawa, czy też po prostu nie chcesz się tym zajmować, ta usługa z pewnością Cię zainteresuje.

Jak zatrudnić cudzoziemców? Nasz dział legalizacji wyręczy Cię w ciągłym uzupełnianiu wiedzy, załatwianiu wszelkich formalności w urzędach, takich jak zezwolenie na pracę i pobyt, czy archiwizacja dokumentacji.

Ty jedynie zatrudniasz. My zajmiemy się procesem legalizacji.

Krok po kroku

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Zalety rozwiązania

brak konieczności tworzenia osobnego działu

eliminacja ryzyka związanego z nieprawidłowym zatrudnieniem cudzoziemca

dostęp do wiedzy specjalistów

Dlaczego akurat Remedy:

 • od 12 lat sprowadzamy i legalizujemy pobyt oraz pracę cudzoziemców
 • na bieżąco śledzimy a nawet kreujemy zmiany prawa (jako członek BCC, SAZ, WRRP)
 • minimalnie angażujemy klienta w proces stosując automatyzację
 • przeszliśmy pozytywnie wiele kontroli administracji państwowej
 • stosujemy skalowalność usługi

Pracownik zagraniczny

W dzisiejszych czasach trudno o polskiego pracownika, dlatego nasza firma od lat zajmuje się rekrutacją, udostępnianiem oraz legalnym zatrudnieniem pracowników ze Wschodu oraz z Azji.

Nie musisz się o nic martwić.

Jako agencja pracy Remedy zapewnimy Tobie odpowiedniego fachowca, jak również zorganizujemy grupę kilkudziesięciu osób pod konkretne zamówienie. Specjalizujemy się w znalezieniu i legalizacji zatrudnienia spawaczy, tapicerzy oraz szwaczek.

Dzięki naszym zagranicznym konsultantom i partnerom na terenie Ukrainy, Kazachstanu i Filipin dobrze poznaliśmy mentalność oraz zdolności obywateli tych krajów, dlatego wiemy, że dobierzemy odpowiednio kompetentnych i wykwalifikowanych pracowników dla Twojej firmy.

Formularz zamówienia

Od 2012 roku wspieramy przedsiębiorstwa w zarządzaniu polityką personalną. Wynajem pracowników z Polski i zagranicy, outsourcing procesów opartych o zasoby ludzkie, rekrutacje specjalistów i managerów a także wsparcie w legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców – to nasze główne obszary działania.

W naszej pracy przyświeca nam hasło Znamy się dobrze. Na swojej pracy, bo zatrudniamy i kształcimy fachowców. Z Tobą Drogi Kliencie, bo uważamy, że musimy dogłębnie poznać Twój biznes, by świadczyć doskonałej jakości usługi. Znamy się dobrze również z naszymi pracownikami, wiedzą, że mogą na nas liczyć, otrzymują rzetelne informacje, mają w nas wsparcie na każdym etapie zatrudnienia. Znamy się dobrze, to również gwarancja, że współpracując z nami możesz czuć się bezpiecznie, teraz i w przyszłości.

Zapraszamy do kontaktu, poznajmy się, byśmy mogli powiedzieć Znamy się dobrze.

Już wychodzisz?