Legalne zatrudnienie cudzoziemców, dokumenty pozostaw specjalistom

Jeśli zatrudniasz w swojej firmie cudzoziemców z dowolnego kraju, a masz wątpliwości czy robisz wszystko zgodnie z nieustannie zmieniającymi się przepisami prawa, czy też po prostu nie chcesz się tym zajmować, ta usługa z pewnością Cię zainteresuje.

Jak zatrudnić cudzoziemców? Nasz dział legalizacji wyręczy Cię w ciągłym uzupełnianiu wiedzy, załatwianiu wszelkich formalności w urzędach, takich jak zezwolenie na pracę i pobyt, czy archiwizacja dokumentacji.

Ty jedynie zatrudniasz. My zajmiemy się procesem legalizacji.

Krok po kroku

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Zalety rozwiązania

brak konieczności tworzenia osobnego działu

eliminacja ryzyka związanego z nieprawidłowym zatrudnieniem cudzoziemca

dostęp do wiedzy specjalistów

Dlaczego akurat Remedy:

 • od 12 lat sprowadzamy i legalizujemy pobyt oraz pracę cudzoziemców
 • na bieżąco śledzimy a nawet kreujemy zmiany prawa (jako członek BCC, SAZ, WRRP)
 • minimalnie angażujemy klienta w proces stosując automatyzację
 • przeszliśmy pozytywnie wiele kontroli administracji państwowej
 • stosujemy skalowalność usługi

Pracownik zagraniczny

W dzisiejszych czasach trudno o polskiego pracownika, dlatego nasza firma od lat zajmuje się rekrutacją, udostępnianiem oraz legalnym zatrudnieniem pracowników ze Wschodu oraz z Azji.

Nie musisz się o nic martwić.

Jako agencja pracy Remedy zapewnimy Tobie odpowiedniego fachowca, jak również zorganizujemy grupę kilkudziesięciu osób pod konkretne zamówienie. Specjalizujemy się w znalezieniu i legalizacji zatrudnienia spawaczy, tapicerzy oraz szwaczek.

Dzięki naszym zagranicznym konsultantom i partnerom na terenie Ukrainy, Kazachstanu i Filipin dobrze poznaliśmy mentalność oraz zdolności obywateli tych krajów, dlatego wiemy, że dobierzemy odpowiednio kompetentnych i wykwalifikowanych pracowników dla Twojej firmy.

Formularz zamówienia

Klienci o nas

  Od początku nasza współpraca przebiegała beż żadnych zastrzeżeń. Firma Remedy szybko i skutecznie reagowała na nasze potrzeby. Cały proces realizacji kontraktu, począwszy od rekrutacji, przez zatrudnianie pracowników, aż do obsługi posprzedażowej przebiegał pod znakiem wysokiego profesjonalizmu.

  Zbigniew Dąbrowski

  Dyrektor Produkcji W.A.S.

  Od Agencji oczekujemy elastycznego podejścia oraz sprawnego działania. Ważna jest również skuteczna komunikacja. Na to możemy liczyć ze strony Konsultantki, która na co dzień opiekuje się naszą firmą. Doceniamy jej zaangażowanie oraz profesjonalne podejście do naszej współpracy.

  Iwona Błaszczykowska

  Dyrektor Decostayle Pro Sp. z o.o.

  Komunikacja z Remedy Sp. z o.o. przebiega bardzo sprawnie, a przedstawiciele firmy wykazuje się dużą otwartością na nasze potrzeby. Zrozumienie naszych potrzeb od samego początku wpłynęło na wiele inicjatyw podnoszących skuteczność prowadzonych rekrutacji i pomyślną realizacją zlecanych projektów.

  Jarosław Markowski

  Wiceprezes Zarządu Schoenberger Polska Enterprises Sp. z o.o.

Już wychodzisz?