Praca za granicą

Na zlecenie naszych niemieckich i szwajcarskich klientów rekrutujemy pracowników

o wymaganych kwalifikacjach i branżowym doświadczeniu najczęściej z komunikatywną znajomością języka angielskiego lub niemieckiego.

Jak to robimy

Po otrzymaniu od klienta zlecenia rekrutacyjnego, rozpoczynamy proces rekrutacji w oparciu o wymagane kwalifikacje i kompetencje, następnie prezentujemy klientowi wybranych kandydatów i kontaktujemy się z kandydatem, na którego zdecydował się klient, celem zawarcia umowy i przygotowania przyszłego pracownika do wyjazdu. Kompleksowo realizujemy wszystkie niezbędne formalności.

Oferujemy możliwość podjęcia całkowicie legalnego zatrudnienia zagranicą. Proponujemy umowę o pracę na niemieckich warunkach podpisywaną z niemieckim pracodawcą przed wyjazdem lub też zatrudnienie w naszej firmie i oddelegowanie jako pracownika tymczasowego za granicę. Pomagamy również w znalezieniu zakwaterowania, pomoc w realizacji meldunku, ubezpieczenia społecznego oraz otwarcia konta bankowego, wsparcie ze strony koordynatora projektu przez cały okres zatrudnienia oraz pomoc w znalezieniu transportu do miejsca pracy.

Co nas wyróżnia

 • Dedykowany do projektu rekruter szczegółowo bada sytuację ekonomiczną firmy, w której będziesz pracować, monitoruje proces od początku Twojego zgłoszenia, poprzez rekrutację oraz jest z Tobą w kontakcie po zatrudnieniu w razie potrzeby.
 • Zatrudniamy bezpiecznie, zgodnie z prawem niemieckim, a wszystkie warunki zatrudnienia poznajesz dokładnie przed wyjazdem.

FAQ

Opinie naszych pracowników

  Współpracę z Remedy cenię za miły personel, pomoc przy załatwianiu i podpisywaniu umowy oraz szybki i jasny przekaz informacji kierowany przez pracowników

  Patryk Anusiak

  Za pośrednictwem Agencji Pracy Remedy pracuję już bardzo długo i zdecydowanie mogę polecić ją innym. Najbardziej podobało mi się indywidualne podejście do pracownika oraz bardzo miła obsługa.

  Piotr Pawłowski

  Przez Agencję Remedy pracowałem w firmie produkującej kotły grzewcze. Wypłaty były zawsze na czas, a czasem nawet szybciej. Dużym ułatwieniem były umowy podpisywane drogą elektoniczną.

  Denis Jankowski

Już wychodzisz?