Praca za granicą

Na zlecenie naszych niemieckich i szwajcarskich klientów rekrutujemy pracowników

o wymaganych kwalifikacjach i branżowym doświadczeniu najczęściej z komunikatywną znajomością języka angielskiego lub niemieckiego.

Jak to robimy

Po otrzymaniu od klienta zlecenia rekrutacyjnego, rozpoczynamy proces rekrutacji w oparciu o wymagane kwalifikacje i kompetencje, następnie prezentujemy klientowi wybranych kandydatów i kontaktujemy się z kandydatem, na którego zdecydował się klient, celem zawarcia umowy i przygotowania przyszłego pracownika do wyjazdu. Kompleksowo realizujemy wszystkie niezbędne formalności.

Oferujemy możliwość podjęcia całkowicie legalnego zatrudnienia zagranicą. Proponujemy umowę o pracę na niemieckich warunkach podpisywaną z niemieckim pracodawcą przed wyjazdem lub też zatrudnienie w naszej firmie i oddelegowanie jako pracownika tymczasowego za granicę. Pomagamy również w znalezieniu zakwaterowania, pomoc w realizacji meldunku, ubezpieczenia społecznego oraz otwarcia konta bankowego, wsparcie ze strony koordynatora projektu przez cały okres zatrudnienia oraz pomoc w znalezieniu transportu do miejsca pracy.

Co nas wyróżnia

  • Dedykowany do projektu rekruter szczegółowo bada sytuację ekonomiczną firmy, w której będziesz pracować, monitoruje proces od początku Twojego zgłoszenia, poprzez rekrutację oraz jest z Tobą w kontakcie po zatrudnieniu w razie potrzeby.
  • Zatrudniamy bezpiecznie, zgodnie z prawem niemieckim, a wszystkie warunki zatrudnienia poznajesz dokładnie przed wyjazdem.

FAQ

Od 2012 roku wspieramy przedsiębiorstwa w zarządzaniu polityką personalną. Wynajem pracowników z Polski i zagranicy, outsourcing procesów opartych o zasoby ludzkie, rekrutacje specjalistów i managerów a także wsparcie w legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców – to nasze główne obszary działania.

W naszej pracy przyświeca nam hasło Znamy się dobrze. Na swojej pracy, bo zatrudniamy i kształcimy fachowców. Z Tobą Drogi Kliencie, bo uważamy, że musimy dogłębnie poznać Twój biznes, by świadczyć doskonałej jakości usługi. Znamy się dobrze również z naszymi pracownikami, wiedzą, że mogą na nas liczyć, otrzymują rzetelne informacje, mają w nas wsparcie na każdym etapie zatrudnienia. Znamy się dobrze, to również gwarancja, że współpracując z nami możesz czuć się bezpiecznie, teraz i w przyszłości.

Zapraszamy do kontaktu, poznajmy się, byśmy mogli powiedzieć Znamy się dobrze.

Już wychodzisz?