Fachowcy z zagranicy - pracownicy, których potrzebujesz

Pracownik odpowiednio przygotowany, zorientowany na efektywną pracę, odporny na wymagające warunki, lojalny wobec firmy i dyspozycyjny w weekendy to marzenie każdego pracodawcy. Jako agencja pracy z wieloletnim doświadczeniem nie tylko wiemy, jak je spełnić, ale także je SPEŁNIMY.

Wykwalifikowany spawacz i operator wózka widłowego na długoterminową współpracę

Filipińczycy i Kazachowie to bardzo zdyscyplinowane i sumienne narody, szukające stałej pracy i wykazujące dużą lojalność wobec swojego pracodawcy. Bardzo szybko dostosowują się do panujących warunków, pracują długo i solidnie. Z tego powodu są ogromnym wsparciem dla polskich firm, którym zależy na wysoko wykwalifikowanych specjalistach i niskiej rotacji pracowników.

Zatrudnienie cudzoziemca wymaga przejścia przez urzędniczy labirynt. My znamy drogę na skróty

Procedury formalne zatrudniania pracowników z Azji są skomplikowane i wymagają znajomości zawiłych przepisów prawa. Jak przygotować wniosek dotyczący legalizacji pracy? Dokąd go wysłać? Jak załatwić zezwolenie na pobyt cudzoziemca? Czym różni się zezwolenie na pracę od oświadczenia? Czy legalizacja pracy wystarczy? Co ze zgodą na pobyt? Czujesz bezsilność i frustrację? Unikniesz błędów, jeśli dasz się nam poprowadzić. Dopasujemy się do Twoich potrzeb. Zapewnimy Tobie odpowiedniego fachowca, jak również zorganizujemy grupę kilkudziesięciu osób pod konkretne zamówienie.

Krok po kroku

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zalety rozwiązania

Zaangażowany pracownik pod Twoje potrzeby

Brak ryzyka związanego z nieprawidłowym zatrudnieniem cudzoziemca

Dostęp do wiedzy i wsparcie naszych specjalistów

Formularz zamówienia

Od 2012 roku wspieramy przedsiębiorstwa w zarządzaniu polityką personalną. Wynajem pracowników z Polski i zagranicy, outsourcing procesów opartych o zasoby ludzkie, rekrutacje specjalistów i managerów a także wsparcie w legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców – to nasze główne obszary działania.

W naszej pracy przyświeca nam hasło Znamy się dobrze. Na swojej pracy, bo zatrudniamy i kształcimy fachowców. Z Tobą Drogi Kliencie, bo uważamy, że musimy dogłębnie poznać Twój biznes, by świadczyć doskonałej jakości usługi. Znamy się dobrze również z naszymi pracownikami, wiedzą, że mogą na nas liczyć, otrzymują rzetelne informacje, mają w nas wsparcie na każdym etapie zatrudnienia. Znamy się dobrze, to również gwarancja, że współpracując z nami możesz czuć się bezpiecznie, teraz i w przyszłości.

Zapraszamy do kontaktu, poznajmy się, byśmy mogli powiedzieć Znamy się dobrze.

Już wychodzisz?