Fachowcy z zagranicy - pracownicy, których potrzebujesz

Pracownik odpowiednio przygotowany, zorientowany na efektywną pracę, odporny na wymagające warunki, lojalny wobec firmy i dyspozycyjny w weekendy to marzenie każdego pracodawcy. Jako agencja pracy z wieloletnim doświadczeniem nie tylko wiemy, jak je spełnić, ale także je SPEŁNIMY.

Wykwalifikowany spawacz i operator wózka widłowego na długoterminową współpracę

Filipińczycy i Kazachowie to bardzo zdyscyplinowane i sumienne narody, szukające stałej pracy i wykazujące dużą lojalność wobec swojego pracodawcy. Bardzo szybko dostosowują się do panujących warunków, pracują długo i solidnie. Z tego powodu są ogromnym wsparciem dla polskich firm, którym zależy na wysoko wykwalifikowanych specjalistach i niskiej rotacji pracowników.

Zatrudnienie cudzoziemca wymaga przejścia przez urzędniczy labirynt. My znamy drogę na skróty

Procedury formalne zatrudniania pracowników z Azji są skomplikowane i wymagają znajomości zawiłych przepisów prawa. Jak przygotować wniosek dotyczący legalizacji pracy? Dokąd go wysłać? Jak załatwić zezwolenie na pobyt cudzoziemca? Czym różni się zezwolenie na pracę od oświadczenia? Czy legalizacja pracy wystarczy? Co ze zgodą na pobyt? Czujesz bezsilność i frustrację? Unikniesz błędów, jeśli dasz się nam poprowadzić. Dopasujemy się do Twoich potrzeb. Zapewnimy Tobie odpowiedniego fachowca, jak również zorganizujemy grupę kilkudziesięciu osób pod konkretne zamówienie.

Krok po kroku

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Zalety rozwiązania

Zaangażowany pracownik pod Twoje potrzeby

Brak ryzyka związanego z nieprawidłowym zatrudnieniem cudzoziemca

Dostęp do wiedzy i wsparcie naszych specjalistów

Formularz zamówienia

Klienci o nas

  Od początku nasza współpraca przebiegała beż żadnych zastrzeżeń. Firma Remedy szybko i skutecznie reagowała na nasze potrzeby. Cały proces realizacji kontraktu, począwszy od rekrutacji, przez zatrudnianie pracowników, aż do obsługi posprzedażowej przebiegał pod znakiem wysokiego profesjonalizmu.

  Zbigniew Dąbrowski

  Dyrektor Produkcji W.A.S.

  Od Agencji oczekujemy elastycznego podejścia oraz sprawnego działania. Ważna jest również skuteczna komunikacja. Na to możemy liczyć ze strony Konsultantki, która na co dzień opiekuje się naszą firmą. Doceniamy jej zaangażowanie oraz profesjonalne podejście do naszej współpracy.

  Iwona Błaszczykowska

  Dyrektor Decostayle Pro Sp. z o.o.

  Komunikacja z Remedy Sp. z o.o. przebiega bardzo sprawnie, a przedstawiciele firmy wykazuje się dużą otwartością na nasze potrzeby. Zrozumienie naszych potrzeb od samego początku wpłynęło na wiele inicjatyw podnoszących skuteczność prowadzonych rekrutacji i pomyślną realizacją zlecanych projektów.

  Jarosław Markowski

  Wiceprezes Zarządu Schoenberger Polska Enterprises Sp. z o.o.

Już wychodzisz?