Pracownicy z Filipin - fachowcy, których potrzebujesz

Pracownik odpowiednio przygotowany, zorientowany na efektywną pracę, odporny na wymagające warunki, lojalny wobec firmy i dyspozycyjny w weekendy to marzenie każdego pracodawcy. Jako agencja pracy z wieloletnim doświadczeniem nie tylko wiemy, jak je spełnić, ale także je SPEŁNIMY.

Wykwalifikowany spawacz i operator wózka widłowego na długoterminową współpracę

Filipińczycy i Pakistańczycy to bardzo zdyscyplinowane i sumienne narody, szukające stałej pracy i wykazujące dużą lojalność wobec swojego pracodawcy. Bardzo szybko dostosowują się do panujących warunków, pracują długo i solidnie. Z tego powodu pracownicy z Filipin w Polsce są ogromnym wsparciem dla firm, którym zależy na wysoko wykwalifikowanych specjalistach i niskiej rotacji pracowników.

Zatrudnienie cudzoziemca wymaga przejścia przez urzędniczy labirynt. My znamy drogę na skróty

Procedury formalne zatrudniania pracowników z Azji są skomplikowane i wymagają znajomości zawiłych przepisów prawa. Jak przygotować wniosek dotyczący legalizacji pracy? Dokąd go wysłać? Jak załatwić zezwolenie na pobyt cudzoziemca? Czym różni się zezwolenie na pracę od oświadczenia? Czy legalizacja pracy wystarczy? Co ze zgodą na pobyt? Czujesz bezsilność i frustrację? Unikniesz błędów, jeśli dasz się nam poprowadzić. Dopasujemy się do Twoich potrzeb. Zapewnimy Tobie odpowiedniego fachowca, jak również zorganizujemy grupę kilkudziesięciu osób pod konkretne zamówienie. Jeśli interesują Cię pracownicy z Filipin, agencja Remedy to rozwiązanie dla Ciebie!

Rekrutacja pracowników z Filipin krok po kroku

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Zalety rozwiązania

Zaangażowany pracownik pod Twoje potrzeby

Brak ryzyka związanego z nieprawidłowym zatrudnieniem cudzoziemca

Dostęp do wiedzy i wsparcie naszych specjalistów

Chcesz dowiedzieć się więcej,
wyślij zapytanie
lub zadzwoń tel. +48 56 888 00 95

Klienci o nas

  Od początku nasza współpraca przebiegała beż żadnych zastrzeżeń. Firma Remedy szybko i skutecznie reagowała na nasze potrzeby. Cały proces realizacji kontraktu, począwszy od rekrutacji, przez zatrudnianie pracowników, aż do obsługi posprzedażowej przebiegał pod znakiem wysokiego profesjonalizmu.

  Zbigniew Dąbrowski

  Dyrektor Produkcji W.A.S.

  Od Agencji oczekujemy elastycznego podejścia oraz sprawnego działania. Ważna jest również skuteczna komunikacja. Na to możemy liczyć ze strony Konsultantki, która na co dzień opiekuje się naszą firmą. Doceniamy jej zaangażowanie oraz profesjonalne podejście do naszej współpracy.

  Iwona Błaszczykowska

  Dyrektor Decostayle Pro Sp. z o.o.

  Komunikacja z Remedy Sp. z o.o. przebiega bardzo sprawnie, a przedstawiciele firmy wykazuje się dużą otwartością na nasze potrzeby. Zrozumienie naszych potrzeb od samego początku wpłynęło na wiele inicjatyw podnoszących skuteczność prowadzonych rekrutacji i pomyślną realizacją zlecanych projektów.

  Jarosław Markowski

  Wiceprezes Zarządu Schoenberger Polska Enterprises Sp. z o.o.

Pracownicy z filipin - agencja pracy Remedy

Agencja pracy Remedy sp. z o.o. od kilkunastu lat zajmuje się optymalizacją kosztów pracy w przedsiębiorstwach, wykorzystując do tego m.in. znajomość rynków pracy w krajach rozwijających się z Azji południowo wschodniej. Zatrudnianie pracowników z Filipin nie jest sprawą oczywistą, szczególnie, że jest to kraj dość odległy Polsce - zarówno geograficznie, jak i kulturowo. Jednak doświadczenie przez nas zdobyte pokazuje, że pracownicy właśnie z tego kierunku są rzetelną i stabilną inwestycją, pozwalającą na utrzymanie pracownika w dłuższym okresie czasu.

Filipiny - pracownicy godni polecenia

Pracownicy z Filipin są cenieni z powodu zdolności manualnych, świetnie obsługują maszyny produkcyjne, pracują w szwalniach, przy produkcji żywności. Świetnie radzą sobie wszędzie tam, gdzie potrzebna jest precyzja, sumienność i jakość. Pracę w Polsce znajdują też specjaliści – spawacze TIG, MIG/MAG, elektrycy oraz operatorzy wózków widłowych.

Już wychodzisz?