Asystent/ka biura

Kategoria: PL Lokalizacja: Toruń Dodano: 2024-09-12

O pracodawcy

W Remedy pomagamy znaleźć zatrudnienie odpowiadające potrzebom i kwalifikacjom kandydatów. To, co nas wyróżnia to przyjazna rekrutacja, otwartość na człowieka i pasja do tego, co robimy. Dialog z nastawieniem na rozwój jest dla nas podstawą kontaktu, ponieważ staramy się zawsze wsłuchać w potrzeby drugiego człowieka. Codziennie staramy się pozyskiwać najlepszych pracowników dla pracodawców, a kandydatom pomagamy znaleźć taką pracę, która odpowiada im potrzebom i jest do nich dopasowana, aby pomagała im spełniać się i osiągać cele zawodowe.

Zakres obowiązków

  • obsługa front office oraz osób odwiedzających siedzibę spółki,
  • przyjmowanie, wysyłka i rejestracja korespondencji i przesyłek, poczty przychodzącej i wychodzącej,
  • współpraca z dostawcami usług: kurierzy, zaopatrzenie biura, poczta, serwis sprzątający, serwis techniczny,
  • sporządzanie dokumentów, pism, wypełnianie formularzy związanych z codziennym funkcjonowaniem firmy,
  • kompleksowa obsługa spotkań: przyjmowanie gości, dbanie o wygląd sal konferencyjnych i bezpośredniego otoczenia recepcji,
  • wsparcie administracyjne współpracowników,
  • dbanie o zaopatrzenie biura w materiały biurowe oraz artykuły spożywcze,
  • sporadyczna obsługa podróży służbowych oraz eventów,

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku -minimum 2 lata,
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office, aplikacji i urządzeń biurowych,
  • umiejętność efektywnej organizacji pracy oraz ustalania priorytetów,
  • dyskrecja  i znajomość etykiety oraz wysoka kultura osobista pozwalająca na swobodny kontakt z ludźmi,
  • odpowiedzialności w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • sumienność, dokładność i zorientowanie na szczegóły,
  • prawo jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu,

mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • status studenta (ostatni rok, preferowane kierunki: administracja, zarządzanie biurem i administracją).

Oferujemy

  • wdrożenie dostosowane do kompetencji i wiedzy bazowej
  • możliwość zdobywania doświadczenia w pracy, gdzie dużo się dzieje i ma się kontakt ze wszystkimi pracownikami firmy 😊
  • dogodne warunki do rozwoju umiejętności z zakresu administracji i HR
  • pakiet prywatnej opieki medycznej, karta MultiSport, ubezpieczenie na życie,
  • świetna lokalizacja biura - I piętro w biurowcu KBP

Już wychodzisz?