Operator maszyn i urządzeń

Lokalizacja: Łódź Dodano: 2024-08-29

O pracodawcy

Poszukujesz stabilnej pracy i masz doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn?

My szukamy Ciebie! 🙂

Remedy jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat KRAZ nr 22413) realizuje projekty rekrutacyjne pracy stałej i tymczasowej w całej Polsce.

Zakres obowiązków

-obsługa maszyn do obróbki skrawaniem (konwencjonalnych i/lub CNC typu tokarki, szlifierki, frezarki)

-wykonywanie detali na podstawie rysunku technicznego

-prace fizyczne przy produkcji pierścieni tłokowych, samokontrola

Wymagania

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Podstawowej umiejętności odczytywania rysunku technicznego
  • Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym (5:30-13:30, 13:30-21:30, 21:30-5:30)
  • Chęci i motywacji do nauki i rozwoju
  • Jeśli posiadasz uprawnienia SEP gr I, będzie to dodatkowym atutem 🙂

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dodatek nie tylko za pracę w porze nocnej, ale również za prace na drugą zmianę
  • Ciepły i smaczny posiłek
  • Wolne weekendy

Już wychodzisz?