Ślusarz

Kategoria: PL Lokalizacja: łódzkie Dodano: 2024-08-29

O pracodawcy

Remedy jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat KRAZ nr 22413) realizuje projekty rekrutacyjne pracy stałej i tymczasowej w całej Polsce.

Zakres obowiązków

  • Pobieranie materiału do szlifowania
  • przenoszenie i przygotowywanie elementów do szlifowania
  • Przygotowanie stanowiska pracy
  • Szlifowanie elementów różnej wielkości za pomocą szlifierki oscylacyjnej i kątowej oraz innych elektronarzędzi

Wymagania

  • Doświadczenie w podobnym obszarze
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi.
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • Pracowitość i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Samodzielność w działaniu

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Stawka godzinowa - 33 zł brutto/h
  • Pracę w systemie 2 zmianowym (6-14, 14-22)
  • Praca od poniedziałku do piątku (okazjonalnie w weekendy)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wdrożenie i przeszkolenie do pracy
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Już wychodzisz?