Spawacz

Kategoria: PL Lokalizacja: łódzkie Dodano: 2024-08-29

O pracodawcy

Remedy jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat KRAZ nr 22413) realizuje projekty rekrutacyjne pracy stałej i tymczasowej w całej Polsce. Przyjazna rekrutacja, otwartość na człowieka i przychylność pozwalają kandydatom komfortowo wybrać nowe możliwości rozwoju zawodowego.

Zakres obowiązków

  • Pobieranie materiału gotowego do spawania
  • przenoszenie, przygotowywanie elementów
  • Spawanie detali i konstrukcji zgodnie z bieżącą dokumentacją techniczną

Wymagania

  • Doświadczenie w spawalnictwie.
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Uprawnienia spawalnicze (MAG 135).
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Mile widziane uprawnienia TIG i MIG

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Stawka godzinowa - 38 zł brutto/h
  • Pracę w systemie 2 zmianowym (6-14, 14-22)
  • Praca od poniedziałku do piątku (okazjonalnie w weekendy)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wdrożenie i przeszkolenie do pracy
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Już wychodzisz?