W Remedy znajdziesz specjalistę na miarę swoich potrzeb

Dziś trudno o wykwalifikowanego i zaangażowanego specjalistę. Panuje rynek pracownika, oczekiwania kandydatów są coraz wyższe, a wiele firm zmaga się z wysoką rotacją zatrudnionych. Sama rekrutacja zajmuje dużo czasu i często kończy się niepowodzeniem.

Rośnie zainteresowanie wyspecjalizowanymi pracownikami ze Wschodu i Azji, jednak proces legalizacji ich pobytu i zatrudnienia jest wciąż skomplikowany i czasochłonny.

Czas to pieniądz. Potrzebujesz wyspecjalizowanych spawaczy lub operatorów wózków widłowych z uprawnieniami UDT? Zdecyduj się na outsourcing pracowników. Remedy zapewni Tobie odpowiedniego fachowca. Ty zgłaszasz swoje zapotrzebowanie na odpowiednich specjalistów, a my ich dostarczamy.

Krok po kroku

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Zalety rozwiązania

oszczędność czasu i zasobów przedsiębiorstwa

przeniesienie ryzyk i odpowiedzialności na outsourcera

brak ograniczeń związanych z ustawą o zatrudnianiu pracowników tymczasowych

Dlaczego akurat Remedy:

 • działamy w tej branży od niemal 20 lat
 • budujemy wieloletnie relacje z klientem o czym świadczą nasze referencje
 • zapewniamy wysoką skuteczności rekrutacji i niską późniejszą rotację
 • jesteśmy dobrze ubezpieczeni od potencjalnych ryzyk
 • stawiamy jakość ponad jakoś

Outsourcing specjalistów

Potrzebujesz doświadczonego pracownika z odpowiednimi uprawnieniami? Przejmiemy wszystkie obowiązki związane z zatrudnieniem odpowiednich fachowców oraz legalizacją pracy i pobytu wykwalifkowanych specjalistów z zagranicy.

Wyręczymy Ciebie w całym procesie od A do Z. Nie musisz się o nic martwić.

Outsourcing pracowniczy pozwala uwolnić zasoby firmy, przenieść ryzyko na zewnątrz, obniżyć koszty i usprawnić proces rekrutacji.
W Remedy dysponujemy bazą kandydatów, których szukasz. Zapewnimy Tobie odpowiedniego fachowca, jak również zorganizujemy grupę kilkudziesięciu osób pod konkretne zamówienie.

Chcesz dowiedzieć się więcej,
wyślij zapytanie
lub zadzwoń tel. +48 56 888 00 95

Klienci o nas

  Od początku nasza współpraca przebiegała beż żadnych zastrzeżeń. Firma Remedy szybko i skutecznie reagowała na nasze potrzeby. Cały proces realizacji kontraktu, począwszy od rekrutacji, przez zatrudnianie pracowników, aż do obsługi posprzedażowej przebiegał pod znakiem wysokiego profesjonalizmu.

  Zbigniew Dąbrowski

  Dyrektor Produkcji W.A.S.

  Od Agencji oczekujemy elastycznego podejścia oraz sprawnego działania. Ważna jest również skuteczna komunikacja. Na to możemy liczyć ze strony Konsultantki, która na co dzień opiekuje się naszą firmą. Doceniamy jej zaangażowanie oraz profesjonalne podejście do naszej współpracy.

  Iwona Błaszczykowska

  Dyrektor Decostayle Pro Sp. z o.o.

  Komunikacja z Remedy Sp. z o.o. przebiega bardzo sprawnie, a przedstawiciele firmy wykazuje się dużą otwartością na nasze potrzeby. Zrozumienie naszych potrzeb od samego początku wpłynęło na wiele inicjatyw podnoszących skuteczność prowadzonych rekrutacji i pomyślną realizacją zlecanych projektów.

  Jarosław Markowski

  Wiceprezes Zarządu Schoenberger Polska Enterprises Sp. z o.o.

Tekst

tekst

Już wychodzisz?