W Remedy znajdziesz specjalistę na miarę swoich potrzeb

Dziś trudno o wykwalifikowanego i zaangażowanego specjalistę. Panuje rynek pracownika, oczekiwania kandydatów są coraz wyższe, a wiele firm zmaga się z wysoką rotacją zatrudnionych. Sama rekrutacja zajmuje dużo czasu i często kończy się niepowodzeniem.

Rośnie zainteresowanie wyspecjalizowanymi pracownikami ze Wschodu i Azji, jednak proces legalizacji ich pobytu i zatrudnienia jest wciąż skomplikowany i czasochłonny.

Czas to pieniądz. Potrzebujesz wyspecjalizowanych spawaczy lub operatorów wózków widłowych z uprawnieniami UDT? Zdecyduj się na outsourcing pracowników. Remedy zapewni Tobie odpowiedniego fachowca. Ty zgłaszasz swoje zapotrzebowanie na odpowiednich specjalistów, a my ich dostarczamy.

Krok po kroku

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zalety rozwiązania

oszczędność czasu i zasobów przedsiębiorstwa

przeniesienie ryzyk i odpowiedzialności na outsourcera

brak ograniczeń związanych z ustawą o zatrudnianiu pracowników tymczasowych

Dlaczego akurat Remedy:

  • działamy w tej branży od niemal 20 lat
  • budujemy wieloletnie relacje z klientem o czym świadczą nasze referencje
  • zapewniamy wysoką skuteczności rekrutacji i niską późniejszą rotację
  • jesteśmy dobrze ubezpieczeni od potencjalnych ryzyk
  • stawiamy jakość ponad jakoś

Outsourcing specjalistów

Potrzebujesz doświadczonego pracownika z odpowiednimi uprawnieniami? Przejmiemy wszystkie obowiązki związane z zatrudnieniem odpowiednich fachowców oraz legalizacją pracy i pobytu wykwalifkowanych specjalistów z zagranicy.

Wyręczymy Ciebie w całym procesie od A do Z. Nie musisz się o nic martwić.

Outsourcing pracowniczy pozwala uwolnić zasoby firmy, przenieść ryzyko na zewnątrz, obniżyć koszty i usprawnić proces rekrutacji.
W Remedy dysponujemy bazą kandydatów, których szukasz. Zapewnimy Tobie odpowiedniego fachowca, jak również zorganizujemy grupę kilkudziesięciu osób pod konkretne zamówienie.

Formularz zamówienia

Od 2012 roku wspieramy przedsiębiorstwa w zarządzaniu polityką personalną. Wynajem pracowników z Polski i zagranicy, outsourcing procesów opartych o zasoby ludzkie, rekrutacje specjalistów i managerów a także wsparcie w legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców – to nasze główne obszary działania.

W naszej pracy przyświeca nam hasło Znamy się dobrze. Na swojej pracy, bo zatrudniamy i kształcimy fachowców. Z Tobą Drogi Kliencie, bo uważamy, że musimy dogłębnie poznać Twój biznes, by świadczyć doskonałej jakości usługi. Znamy się dobrze również z naszymi pracownikami, wiedzą, że mogą na nas liczyć, otrzymują rzetelne informacje, mają w nas wsparcie na każdym etapie zatrudnienia. Znamy się dobrze, to również gwarancja, że współpracując z nami możesz czuć się bezpiecznie, teraz i w przyszłości.

Zapraszamy do kontaktu, poznajmy się, byśmy mogli powiedzieć Znamy się dobrze.

Już wychodzisz?