Pracownik produkcji

Kategoria: PL Lokalizacja: Solec Kujawski Dodano: 2023-11-15

O pracodawcy

Remedy jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat KRAZ nr 22413) realizuje projekty rekrutacyjne pracy stałej i tymczasowej w całej Polsce. Przyjazna rekrutacja, otwartość na człowieka i przychylność pozwalają kandydatom komfortowo wybrać nowe możliwości rozwoju zawodowego.

Zakres obowiązków

  • czyszczenie, szpachlowanie, oklejanie
  • dobieranie i przygotowywanie narzędzi i urządzeń lakierniczych
  • dobieranie rodzaju i koloru lakieru
  • malowanie natryskowe pistoletem
  • poprawki malarskie
  • wykonywanie napraw powłok lakierniczych

Wymagania

  • Zdolności manualne
  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
  • Mile widziane doświadczenie w pracy związanej z przetwórstwem tworzyw sztucznych
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Chęć podjęcia zatrudnieni na dłuższy okres czas

Oferujemy

  • Umowa o prace, ze stawką godzinową 21,70zł brutto
  • 1 zmiana
  • Premie uznaniowe
  • Wolne weekendy

Już wychodzisz?